Financování pro firemní klienty České spořitelny

Pod značkou Leasing České spořitelny nabízíme naše financování za výhodnějších podmínek pro firemní klienty Regionálních komerčních center České spořitelny.

Pokud jste firemním klientem Regionálního komerčního centra České spořitelny a máte zájem o financování, vyberte v nezávazné poptávce volbu jsem firemním klientem České spořitelny nebo nás kontaktujte v odkaze níže.

Výhody financování

Pod značkou Leasing České spořitelny přinášíme firemním klientům Regionálních komerčních center České spořitelny produkty s vysokou mírou individuálního přístupu. Obraťte se na nás přes nezávaznou poptávku financování, nezapomeňte vybrat možnost, že jste firemním klientem České spořitelny a bude Vás kontaktovat náš obchodní manažer pro korporátní klienty.

Úvěrové financování

Nejrozšířenější a nejoblíbenější produkt financování podnikatelských záměrů a investic.
Formou úvěru lze pořídit veškeré zemědělské a lesnické stroje a technologie.

Klient je vlastníkem pořizovaného majetku a také ho i odepisuje.

Finanční leasing

Velice oblíbený produkt, kterým je možné pořídit potřebný majetek pro podnikání. Formou leasingu lze pořídit veškeré zemědělské a lesnické stroje a technologie.

Jedná se o dlouhodobý pronájem movité věci, kdy po skončení smluvního vztahu má klient předkupní právo k odkupu předmětu za předem dohodnutou kupní cenu.

Operativní leasing

Klientem užívaný předmět je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení operativního leasingu dochází zpravidla k prodeji předmětu klientovi nebo jiné osobě.

Preferované předměty financované formou operativního leasingu jsou manipulační, dopravní a stavební stroje.

Napište nám×
Nezávazná poptávka financování

×
Nezávazná poptávka financování - půda


×
Napište nám - bazar


×