Informace o fúzi

Vážení klienti,

děkujeme, že jste se při financování svých investičních záměrů rozhodli pro společnost Erste Leasing, a.s.

Dovolujeme si Vás informovat, že k datu 1.12.2021 dojde ke sloučení leasingových společností Erste Leasing, a.s. a Leasing České spořitelny, a.s. Tímto krokem dojde k ukončení již započatého procesu postupné integrace aktivit společnosti Erste leasing, a.s. do společnosti Leasing České spořitelny, a.s.

Jako stávající klient nemusíte podnikat žádné kroky, všechny uzavřené smlouvy zůstávají v platnosti. V komunikaci se nic nemění. Kontaktovat nás můžete kdykoliv během provozní doby prostřednictvím klientské linky společnosti Leasing České spořitelny, a.s., +420 956 785 111. V platnosti zůstává také klientská linka +420 515 200 511 naší pobočky ve Znojmě. K dispozici vám je také naše kontaktní e-mailová adresa info@leasingcs.cz.

Nemějte prosím obavu, pokud také po 1. 12. 2021 využijete původní e-mailovou adresu, na kterou jste zvyklí a máte ji uloženu ve svém adresáři. Vaše e-mailová zpráva, dotaz, podnět nebo připomínka se neztratí a bude jí věnována stejná pozornost.

Našim cílem je i nadále rozvíjet trvalé vztahy s Vámi a naslouchat Vašim potřebám. Jsme tady stále pro Vás. Vážíme si Vaší důvěry v nás a naše produkty a vyvineme maximální úsilí proto, abychom Vaši důvěru udrželi a posílili. V případě, že přemýšlíte nad koupí stroje, zařízení nebo dopravní techniky a hledáte profesionálního finančního partnera, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.

Váš Leasing České spořitelny

 

 

Přejít na stránky společnosti Leasing České spořitelny